„Klucz”

marcin walczak książka klucz nowa książka marcina walczaka ostrów wielkopolski

Spokojna sierpniowa noc w Ostrowie Wielkopolskim zamienia się w koszmar, kiedy na oczach policjantów z wieży wypada młoda dziewczyna. Tajemnicza śmierć nastolatki początkowo zostaje uznana za samobójstwo. Jednak śledczy szybko odkrywają, że drzwi prowadzące na wieżę są zamknięte, a jedyny klucz został skradziony kilka tygodni wcześniej. Młoda dziennikarka, Aneta Socha, rozpoczyna własne śledztwo i ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że na terenie Ostrowa Wielkopolskiego działa niebezpieczna grupa okultystyczna.

🗝️ Kto naprawdę jest odpowiedzialny za śmierć nastolatki?

🗝️ Czy podjęte przez dziennikarkę ryzyko przyniesie przełom w śledztwie?

🗝️ Kim jest człowiek, który określa się mianem proroka?

Przeczytaj fragment „Klucza”

„Poranne słońce wschodziło nad miastem wyrwanym ze snu. Niepokojący dźwięk mknących ulicami radiowozów i karetek odbijał się od fasad budynków, budząc nieświadomych niczego mieszkańców ponad siedemdziesięciotysięcznego miasta. Nikt nie zauważył mężczyzny wychodzącego boczną furtką przy dawnym konwikcie arcybiskupów. Ubrany na czarno facet przystanął przed przejściem dla pieszych i pochylił się nad kratką ściekową. Cichy plusk wody zagłuszyły policyjne syreny. Wysoka, wysportowana postać podniosła się, przeszła na drugą stronę ulicy, a po chwili rozpłynęła się w alejce miejskiego parku.”

„Degustator”

marcin walczak autor thrillerów kryminalnych książki, krew,

Przy jednym z pleszewskich kościołów odnaleziono oskórowane zwłoki młodej kobiety. Prokurator Artur Metz nie przypuszczał, że rozpoczynając śledztwo, ściągnie na siebie i swoich bliskich prawdziwe niebezpieczeństwo. Kiedy na światło dzienne wychodzą niechciane sekrety urzędników państwowych i kościelnych, wyjaśnienie tajemniczych zabójstw staje pod znakiem zapytania. Dodatkowo, sprawę komplikuje fakt zakazanej miłości.

🩸Czy prokuratorowi uda się przerwać zmowę milczenia?
🩸Dlaczego wszystkie tropy prowadzą do dawnych zbrodni?
🩸Co z makabrycznymi zabójstwami łączy smak ludzkiej krwi?

Przeczytaj fragment „Degustatora”

„Włożył dwa palce do ust i zwymiotował. Treść żołądka gwałtownie uderzyła o taflę wody. Odkręcił kran, po czym energicznie przetarł twarz zimną wodą. Spojrzał na swoją ofiarę. Martwe ciało spoczywało na dnie emaliowanej wanny. Rozpołowiony tułów pozbawiony wnętrzności wzbudzał w nim poczucie winy. Nie chciał odbierać jej życia. Szczerze wolałby, aby nigdy nie pojawiła się w jego domu. Zwlekał z wykonaniem wyroku do ostatniej chwili. Nie miała żadnych szans przeżyć, kiedy została uderzona w głowę obuchem kuchennego noża.”

Wydanie drugie poprawione. 

marcin walczak degustator opinie o książce krwawy kryminał
marcin walczak degustator opinie o książce krwawy kryminał
marcin walczak degustator opinie o książce krwawy kryminał
marcin walczak degustator opinie o książce krwawy kryminał
marcin walczak degustator opinie o książce krwawy kryminał

„Wiedźma”

Po serii brutalnych morderstw, na mieszkańców Ostrzeszowa i okolic pada blady strach. Nieznany sprawca dokonuje egzekucji, posługując się wymyślnymi metodami XVIII-wiecznych tortur z czasów polowań na czarownice. Młody Prokurator Tomasz Drwal na początku swojej kariery musi zmierzyć się z seryjnym mordercą. Czas ucieka, a na jaw wychodzą coraz mroczniejsze karty z przeszłości wielu wpływowych osób.

🔥Czy za zabójstwami stoi nieznana dotąd sekta?
🔥Czy uda się rozwikłać tajemnicę: kim naprawdę jest Wiedźma?

Przeczytaj fragment „Wiedźmy”

„Kątem oka zauważył za oknem postać kobiety siedzącej na ławce. Przyglądała się mu, udając, że zainteresowało ją coś w telefonie. Stukała w klawiaturę czerwonymi tipsami. Jednak Hektor widział, że kobieta bacznie go obserwowała. Minutę wcześniej jeszcze jej nie było. Powoli w jego umyśle zaczynał pojawiać się niepokojący, bezdźwięczny sygnał ostrzegawczy. Kobieta siedząca naprzeciwko niego wydawała mu się znajoma. Długie, kręcone blond włosy, szczupła sylwetka, czarna sukienka odsłaniająca kolana. Dopiero kiedy podniosła wzrok i spojrzała w jego stronę, poczuł, jak adrenalina uderza mu do głowy. Wspomnienia przeleciały mu przed oczami i zrozumiał, że to ona.”

marcin walczak pisarz autor kryminałów wiedźma opinie czytelników
marcin walczak pisarz autor kryminałów wiedźma opinie czytelników
marcin walczak pisarz autor kryminałów wiedźma opinie czytelników