Był 7 sierpnia 1989 r. Około godziny 21, tuż po zachodzie słońca, w powiatowym szpitalu w Pleszewie przyszedłem na świat.

Z dzieciństwa pamiętam niewiele. Poza drapiącą mnie w twarz wełnianą czapką, bieganiem z kolegami po osiedlu i wchodzeniu na każde okoliczne drzewo. Nieco więcej wydobywam z pamięci wspominając pierwszą szkołę. Wybite piłką okno, smak fluoryzacyjnej pasty, którą karmiono nas dwa razy w roku, pierwszy występ w auli szkoły, pierwsze książki, które otworzyły mi oczy na nieznane światy i krainy istniejące tylko w dziecięcej wyobraźni… Później LO im. Staszica, biol-chem (człowiek młody, to głupi, wciąż nie wiem, po co ja to sobie zrobiłem). Pierwszy rockowy band, pierwsza dziewczyna, pierwsze poważne decyzje dotyczące dalszego życia.

Ktoś po raz pierwszy przeczytał teksty, które pisałem w tajemnicy przed wszystkimi.

W 2020 roku wydałem „Degustatora” i zrobię wszystko, by wydane zostały kolejne moje książki. Interesuję się literaturą, muzyką, biegam z psem, uwielbiam seriale i filmy. (Stranger Things rządzi). W wolnych chwilach masowo zabijam ludzi… klawiaturą komputera.

marcin walczak autor pisarz ksiądz realista mężczyzna portret czarno biały monochromatyczne zdjęcie
marcin walczak autor pisarz ksiądz realista mężczyzna portret czarno biały monochromatyczne zdjęcie
marcin walczak autor pisarz ksiądz realista mężczyzna w czerwonym świetle

Moje książki już są dostępne w przedsprzedaży. Zamów teraz i otrzymaj je wcześniej z moim autografem oraz prezentem.

Więcej informacji